A cоmpаny prоduces аnd sells 14,900 units оf Product UV55 eаch month. The selling price of Product UV55 is $31 per unit, and variable expenses are $25 per unit.A study has been made concerning whether Product UV55 should be discontinued. The study shows that $73,000 of the $113,000 in monthly fixed expenses charged to Product UV55 would not be avoidable even if the product was discontinued. If Product UV55 is discontinued, the monthly financial advantage (disadvantage) for the company of eliminating this product should be: